منوی اصلی
icon_home.gif صفحه نخست
icon_community.gif معرفی اتحادیهShow/Hide content
petitrond.gif تاریخچه
petitrond.gif اساسنامه
petitrond.gif سند افتخار
petitrond.gif ملک اتحادیه
som_themes.gif صدور پروانه کسب
petitrond.gif مدارک لازم
petitrond.gif فیش واریزی
icon_community.gif کمیسیون ها
icon_members.gif ارتباط با ما

تبلیغات

محل تبلیغ شما


آمار کاربران
امروز: 10 مهر ماه، 1399

 بازدید امروز : 23
 بازدید دیروز : 152
 بازدید کلی : 336,467

معرفی هیات مدیره


سایت های مفید

پورتال جامع اتاق اصناف مشهد

http://www.asnaf-mhd.ir

سایت اتاق اصناف ایران

http://otaghasnafeiran.ir

پورتال جامع سازمان صنعت، معدن و تجارت

http://khrimt.ir

سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت

www.mimt.gov.ir

سایت دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور

www.iranianasnaf.ir

سایت اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی

http://www.mccima.com

سایت سازمان امور مالیاتی کشور

http://e3.tax.gov.ir

سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی

http://khorasanrazavi.mcls.gov.ir

سایت سازمان تأمین اجتماعی

http://www.tamin.ir

سایت پیشخوان مجوزهای کشور

http://www.bemcenter.ir

 


رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي مشهد  با اشاره به رکود بازار لوازم خانگي در چند ماه گذشته گفت: با رونق گرفتن خريد و فروش در بازار لوازم خانگي در حال خروج از وضعيت رکود هستيم.


کسائيان افزود: البته هيچ گونه کاهش قيمتي نسبت به زمان رکود نداشته ايم و فقط استقبال مردم از بازار، بعد از ماه مبارک رمضان، سبب رونق در خريد و فروش لوازم خانگي شده است.

وي با تکذيب خبرهايي مبني بر کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدي قيمت لوازم خانگي در بازار گفت: انتشار اين خبرها در صدا و سيما صحت ندارد و هيچ گونه کاهش قيمتي در بازار مشهد رخ نداده است.

رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي مشهد افزود: تمام اجناس موجود در بازار داراي نام و نشان رسمي و قابل پيگيري است.کسائيان خاطرنشان کرد: هيچ گونه کالاي قاچاقي در بازار وجود ندارد و تمام اقلام لوازم خانگي موجود داراي برگ سبز است.

وي با اشاره به اعمال ممنوعيت واردات لوازم خانگي به کشور از ۱۷ آبان ماه سال گذشته گفت: با توجه به اعمال اين ممنوعيت و همچنين بهبود وضعيت ارائه خدمات پس از فروش برندهاي داخلي، استقبال مردم از اجناس ايراني در بازار بسيار بيشتر از گذشته شده است.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاران مبني بر اين که اگرچه واردات کليه لوازم خانگي خارجي به کشوراز ۱۷ آبان سال گذشته ممنوع اعلام شده است اما با گذشت بيش از ۹ ماه از ابلاغ اين مصوبه، بازار همچنان در قرق لوازم خانگي با برندهاي خارجي است، اين اجناس از چه طريقي وارد کشور شده است، گفت: تعدادي از اين اجناس خارجي قبل از اعمال ممنوعيت، ثبت سفارش شده بود که به مرور زمان از گمرکات ترخيص و روانه بازار شده است.

رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي مشهد افزود: تعداد ديگري از اقلام در انبارها نگهداري مي شد و تعداد ديگري نيز به صورت قطعات منفصل وارد کشور شده است و در داخل مونتاژ مي شود.کسائيان در پاسخ به سوالي مبني بر اين که مگر چه مقدار کالا در انبارها وجود داشته که بعد از گذشت ۹ ماه هنوز به اتمام نرسيده و آيا اين اقلام از طريق قاچاق وارد کشور شده است، گفت: خير. هيچ کالاي قاچاقي در بازار وجود ندارد.

وي تنها ضعف اجناس ايراني در مقابل اجناس خارجي را، خدمات نامناسب پس از فروش دانست و افزود: خدمات پس از فروش برندهاي داخلي روز به روز در حال ارتقاست و افزايش استقبال مردم از برندهاي داخلي نشان دهنده اين موضوع است.

وي خاطر نشان کرد: در ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مصرف کنندگان بسيار جدي هستيم از همين رو از کليه شهروندان مي خواهيم اگر نسبت به خدمات ارائه شده شکايتي دارند، با شماره هاي ۷- ۸۵۳۷۷۳۶ تماس بگيرند.

وي بعضي از اجناس توليد داخل را بسيار بهتر از نمونه هاي خارجي آن دانست و افزود: امروز توليداتي همچون يخچال فريزر، اجاق گاز، چرخ گوشت و آبميوه گيري ايراني قابليت صادرات به کشورهاي ديگر را دارد.

وي آينده بازار لوازم خانگي را قابل پيش بيني ندانست و گفت: با توجه به شرايط حاکم بر بازار، امکان هيچ گونه پيش بيني براي آينده وجود ندارد.


کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب