منوی اصلی
icon_home.gif صفحه نخست
icon_community.gif معرفی اتحادیهShow/Hide content
petitrond.gif تاریخچه
petitrond.gif اساسنامه
petitrond.gif سند افتخار
petitrond.gif ملک اتحادیه
som_themes.gif صدور پروانه کسب
petitrond.gif مدارک لازم
petitrond.gif فیش واریزی
icon_community.gif کمیسیون ها
icon_members.gif ارتباط با ما

تبلیغات

محل تبلیغ شما


آمار کاربران
امروز: 14 فروردين ماه، 1399

 بازدید امروز : 8
 بازدید دیروز : 104
 بازدید کلی : 310,132

معرفی هیات مدیره


سایت های مفید

پورتال جامع اتاق اصناف مشهد

http://www.asnaf-mhd.ir

سایت اتاق اصناف ایران

http://otaghasnafeiran.ir

پورتال جامع سازمان صنعت، معدن و تجارت

http://khrimt.ir

سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت

www.mimt.gov.ir

سایت دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور

www.iranianasnaf.ir

سایت اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی

http://www.mccima.com

سایت سازمان امور مالیاتی کشور

http://e3.tax.gov.ir

سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی

http://khorasanrazavi.mcls.gov.ir

سایت سازمان تأمین اجتماعی

http://www.tamin.ir

سایت پیشخوان مجوزهای کشور

http://www.bemcenter.ir

 


سند افتخار

نیمه اول قرن چهاردهم هجری شمسی نقطه اوج رویارویی استعمار غرب با فرهنگ و تمدن اسلامی بود. نهضت اسلامی پانزدهم خرداد 1342 به رهبری امام خمینی در 22 بهمن 1357 پیروز شد و نخستین ثمره انقلاب اسلامی تأسیس جمهوری اسلامی ایران بود. استکبار برای شکست انقلاب جنگی نابرابر را درسی در یکم شهریور 1359 از مرز عراق و جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد و ملت شجاع و مؤمن، بویژه جوانان شهادت طلب به فرمان ولایت با 8 سال دفاع مقدس در برابر یورش جهانی دشمن تأثیر شهادت را در تحقق اسلام ناب محمدی و زمینه سازی حکومت امام زمان (عج) نمایش گذاشت.

استان های خراسان با مرکزیت مشهد مقدس و مضجع مطهر امام رضا (ع) با حضور روحانیون مجاهدی مانند آیت ا... خامنه ای و شهید مطهری و شهید هاشمی نژاد و سایر علما و مراجع همچنانک ه در مبارزه با طاغوت و تأسیس نظام جمهوری اسلامی نقش اساسی داشت در دفاع مقدس نیز حضور مؤثر یافت.

مردم خراسان با اعزام چند صد هزار رزمنده بسیجی در قالب یگان های نظامی شامل لشگر 5 پیاده نصر، لشکر 21 امام رضا (ع)، لشکر 155 ویژه شهدا، گروه های مهندسی، توپخانه 43 امام علی (ع)، 45 جواد الائمه (ع)، 47 سلمان، 61 محرم، قرارگاه نجف از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) از ارتش جمهوری اسلامی ایران و واحدهای مهندسی جهاد سازندگی و سایر واحدهای رزمی و پشتیبانی رزمی با تقدیم حدود 500 سردار شهید و 23 هزار شهید و هزاران جانباز و آزاده سند افتخار خود را در دفاع مقدس امضاء کرده است.

صنف فروشندگان لوازم خانگی مشهد ضمن حضور در سنگر خدمت رسانی به مردم و اهدای کمک های نقدی و غیره نقدی و کاروان های کمک به رزمندگان اسلام با اعزام ده ها رزمنده به جبهه های دفاع مقدس نقش خود را در پاسخ به فرمان ولایت ایفا نموده و سند افتخار خود را با خون 3 شهید و تقدیم 5 جانباز ثبت کرد.

درود ما و آیندگان و سلام اولیاء و فرشتگان الهی و امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و بر عبد صالح خدا آیت ا... خامنه ای رهبر انقلاب و پرچمدار ولایت و پاسدار قدرت اسلام و عزت مؤمنان و بر شهدای اسلام از عاشورا تا انقلاب اسلامی وزان تا ظهور آخرین حجت خدا بویژه سرداران شهید و شهدایی که در دفاع از اسلام و میهن اسلامی سر و جان باختند و راه ولایت را با نور شهادت روشن ساختند.

بازديد : 1602 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :